• Najlepsze Safari

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi

Powodów jest wiele, oto kilka z nich:

 • Oferujemy najlepsze lodge w Kenii, każdy luksusowo i gustownie urządzony.                                    
  Zaprojektowane przez Marka Glena, doskonale położone, kilku pokojowe lodge to połączenie dobrego smaku, intymności, elegancji i przygody.                          
 • Nasi goście traktowani są  z imienia i nazwiska, a nie jak numer pokoju
  Słowo gość nabiera swojego pierwotnego znaczenia. W odróżnieniu od dużych i średniej wielkości hoteli, u nas poczujesz się jak w domu.
 • Przewodnicy i tropiciele mają najwyższe kwalifikacje
  Standard naszych przewodników jest bardzo wysoki i jesteśmy z tego bardzo dumni. Wszyscy bez wyjątku należą do Kenya Professional Safari Guides Association, a ich osobowości wraz z wiedzą gwarantują wspaniałe przeżycia   
 • Projektujemy Twój urlop według Twoich upodobań, a nie według gotowego produktu             
  Nasi goście wybierają dowolną ilość dni, godziny lotu i linie lotnicze, co chcą zobaczyć na safari, w jaki sposób chcą spędzić resztę urlopu w Kenii. Mogą wybierać również takie detale jak rodzaj menu podczas posiłków, czy wybrać znanego włoskiego pisarza i znawcę Kenii - Riccardo Orizio na swojego osobistego przewodnika.

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En