• Najlepsze Safari

Zostań Masajem przez tydzień

Jest to specjalne safari interaktywne z akcentem położonym na edukację. Proponujemy je głównie rodzinom i małym grupom przyjaciół. Przeżyjcie prawdziwie rodzinne wakacje z przygodą. Nauczcie się form przeżycia w buszu, nawyków zwierząt i życia. Waszymi nauczycielami zostanie jedno z najciekawszych i najbardziej znanych plemion Afryki – Masajowie. Pod kuratelą ich klasy wojowniczej nasi goście poznają i zrozumieją ten unikalny lud oraz ich sposób na życie.

Naucz się umiejętności przetrwania w buszu, poznaj folklor i prastare mądrości Masajów. To niespotykana możliwość „buszowania” z rodziną lub przyjaciółmi. Zdobądź doświadczenie w tropieniu słonia lub lamparta, naucz się sztuki przetrwania, odwiedź prawdziwą masajską wioskę, naucz się używać łuku, włóczni i maczety, zbuduj obóz, doglądaj kóz i opiekuj się stadem krów słuchając masajskich legend i pieśni.

 „Biały człowiek” nie widzi tak przyrody i jej bogactwa – w taki sposób oglądają ją jedynie Masajowie i ich klasa wojowników. Safari nigdy nie będzie już takie samo. Życie nie będzie już takie samo. Aby dowiedzieć się więcej o tym programie napisz do Kuby.

 

 

 

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En