• Najlepsze Safari

Masajskie SPA

Saruni oferuje Masai Wellbeing Space, które można określić mianem masajskiego Spa. Prowadzone jest ono przy współpracy włoskiego ośrodka Grand Hotel des Iles Borromees (www.centrobenesserestresa.com). W błogim i relaksującym otoczeniu i pod opieką wysoko wykwalifikowanego zespołu nasi goście korzystają z masaży i zabiegów wellness. Uważany za jeden z najbardziej profesjonalnych i inspirujących ośrodków odnowy w Kenii, Masai Wellbeing Space został zaprojektowany przez kenijskiego architekta – Marka Glena. Mieści się w przytulnym domku ukrytym w oliwnym i cedrowym lesie. Do zabiegów używane są lokalnie rosnące rośliny.

W naszym masajskim Spa łączymy wyrafinowane techniki używane w Centro Benessere Stresa z pradawną wiedzą i mądrością Masajów. Liści Olsinoni (Lippia Javanica) używamy ze względu na ich właściwości oczyszczające i odtruwające; żelu z Usuguru (Aloe Kedongensis) oraz skompresowanych liści Olleleshwa (Tarchonantus Canphorantus) używamy do usuwana zanieczyszczeń skóry i poprawy cyklu naturalnej regeneracji komórek. W trakcie zabiegów pedicure stosujemy bardziej naturalne produkty tj. liście Ol-Emoran (Hoslundia Opposita).

Jeden 30-minutowy masaż przed lub po safari wliczony jest w cenę wyjazdu. Spośród dostępnych kuracji można wybierać pomiędzy drenującym masażem limfatycznym; przeciwobrzękowym, odżywczym lub oczyszczającym zabiegiem na twarz; manicure; pedicure i popularnym masażem sportowym. A wszystko to z widokiem na las, gdzie buszują na wolności słonie, buszboki i antylopy.

Zabiegi na ciało

Masaż sportowy – idealny przed safari
Głęboki mocny masaż, który pobudzi krążenie krwi i przygotuje ciało do wysiłku związanego z safari. Pobudza zarówno ciało, jak i duszę. Masaż zamyka tradycyjna technika, przy której używa się nasion Olmurmuru (Albizia Harvey).
Czas trwania – 45 minut. Cena – 80 dolarów.

Masaż relaksujący – idealny po safari
Klasyczny masaż, który odpręża system nerwowy, wspomaga relaksację i obniża napięcie mięśni. Masaż zamyka tradycyjna technika, przy której używa się nasion Olmurmuru (Albizia Harvey).
Czas trwania – 45 minut. Cena – 80 dolarów.

Masaż na 4 ręce
Wykonywany przez dwie pary dłoni masaż ten dostarcza blogiego uczucia komfortu całego ciała.
Czas trwania – 60 minut. Cena – 110 dolarów.

Masaż Okinam
Małe ciepłe torebeczki wypełnione ryżem polerują rytmicznie całe ciało. Masaż ten pomaga pozbyć się napięcia i osiągnąc stan relaksacji.
Czas trwania – 60 minut. Cena – 90 dolarów.

Masaż szyi i pleców
Klasyczny masaż obniżający napięcie mięśni szyi i pleców.
Czas trwania – 30 minut. Cena – 50 dolarów.

Drenujący masaż limfatyczny
Specjalny masaż poprawiający cyrkulację limfy i redukujący zatrzymywanie się wody w organizmie. Masaż zamyka tradycyjna technika, przy której używa się nasion Olmurmuru (Albizia Harvey).
Czas trwania – 45 minut. Cena – 80 dolarów.

Peeling całego ciała
Peeling wykonywany jest za pomocą mieszkanki sól, lokalnie produkowanego miodu i mąki kukurydzianej, która usuwa martwe komórki i poprawia naturalną regeneracje skóry. Peeling kończy się odżywczym masażem.
Czas trwania – 60 minut. Cena – 90 dolarów.


Dla pary

Masaż dla pary
Zabieg idealny dla pary. Otoczeni śpiewem ptaków, dźwiękami puszczy i pięknem lasu Ty i Twój partner (partnerka) dzielicie wyjątkowe uczucie.
Czas trwania – 60 minut. Cena – 110 dolarów.

Ty i Ja
Zabieg idealny dla pary. “Ty i Ja” zaczyna się od “prywatnego peelingu” wykonywanego za pomocą lokalnie wyprodukowanego miodu i mąki kokosowej. Następnym krokiem jest masaż dla pary. Ty i Twój partner (partnerka) spędzacie czas w pełnej harmonii. Idealnym zakończeniem tego intymnego przeżycia jest filiżanka ziołowej herbaty.
Czas trwania – 90 minut. Cena – 120 dolarów.

Zabiegi na twarz

Przeciwobrzękowy zabieg na twarz
Idealny dla skóry wrażliwej, ten zabieg redukuje trądzik i miejscowe zaczerwienienia spowodowane słońcem. Żel z Usunguru (Aloe Kedongesis) nakładany jest na miejsca poparzone słońcem, dodawany jest do tego odświeżający okład z loitador-aik. Zabieg kończy się drenującym masażem limfatycznym przyspieszającym proces przeciwobrzękowy.

Odżywczy zabieg na twarz
Zabieg poprawiający nawilżenie i elastyczność skóry. Zapobiega starzeniu się skóry. Idealny również dla Panów.
Oczyszczający zabieg na twarz
Ziołowy zabieg usuwa niedoskonałości skórne i poprawia naturalną regenerację komórek. Zabieg kończy się okładem z liści Olleleshwa ((Tarchonantus Canophorantus).
Czas trwania – 45 minut. Cena – 70 dolarów.

Zabiegi na ręce i stopy

Manicure
Zabieg, w trakcie którego specjalista zadba o Twoje paznokcie, a także o delikatność skóry dłoni – zniknie martwy naskórek, skóra zostanie nawilżona. Paznokcie zostaną wypolerowane liśćmi Oseki (Cordia Ovalis). Nie używamy żadnych ostrych narzędzi.
Czas trwania – 45 minut. Cena – 60 dolarów.

Pedicure
Zabieg, w trakcie którego specjalista zadba o Twoje paznokcie, a także o delikatność skóry stóp –zniknie martwy naskórek, skóra zostanie nawilżona. Kamień Etut wygładzi twardy naskórek, a oczyszczająca, ziołowa kąpiel dla stop z użyciem liści Ol-Emoran (Hoslundia Opposita) podkreśli i uwydatni efekt. Nie używamy żadnych ostrych narzędzi.
Czas trwania – 45 minut. Cena – 60 dolarów.

Masaż stop
Z najważniejszymi organami w ciele człowieka korespondują specjalne punkty na jego stopach. Zabieg zaczyna się od odtruwającej, oczyszczającej kąpieli stóp z użyciem liści Olsinoni (Lippia Javanica). Następnie, stopy poddawane są specjalnemu masażowi uciskowemu, który pomaga wyrównać energię naszego ciała.
Czas trwania – 45 minut. Cena – 70 dolarów.

Zestawy

Karibu – zestaw powitalny
Masaż relaksujący i zabieg na twarz dostosowany do Twoich potrzeb.
Czas trwania – 90 minut. Cena – 120 dolarów.

Kwaheri – zestaw pożegnalny
Peeling całego ciała i manicure lub pedicure.
Czas trwania – 105 minut. Cena – 130 dolarów.

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En