• Najlepsze Safari

Saruni Kisemei

Saruni w języku Masajów oznacza dostawcę, rozjemcę oraz mediatora, osobę która łączy ludzi o różnych poglądach  i jest to bardzo pasujący opis Leonarda Saruni Kisemei.  Saruni jest zawsze gotowy dzielić się swoją wiedzą przyrodniczą i kulturalną z osobami z różnych środowisk. Urodził się w Ol Donyo Orienga w wczesnych latach 80-tych i od najmłodszego wieku żywił ogromne zainteresowanie naturą podczas wypasu bydła swego ojca. Po skończeniu edukacji imał się wielu zajęć, aczkolwiek jego głębokie zainteresowanie naturą, łatwość poruszania się w buszu, dar zarażania gości miłością do przyrody oraz wrodzony wdzięk osobisty skłoniły Saruni do zaoferowaniu mu pełnego stypendium w Koyiaki Guiding School – pierwszej i jedynej szkoły dla profesjonalnych przewodników, którą Saruni ukończył z wyróżnieniem oraz wygrał konkurs na „najładniejszy uśmiech roku”. Saruni był z nami od początku przy zakładaniu i budowie lodgu, od września 2002 r. Od tego czasu był pracownikiem fizycznym, kelnerem, szefem kelnerów, a teraz jest profesjonalnym przewodnikiem, który spędza większość czasu w buszu, gdzie czuje się najlepiej. Opinie zwrotnie o nim od naszych gości są bardzo pozytywne, a Saruni jest najszczęśliwszym przewodnikiem w całym Masai Mara! ego specjalność? Nauczanie naszych gości jak strzelać z łuku i rzucać dzidą.

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En