• Najlepsze Safari

Samburu Wellbeing Space

Prowadzone jest ono przy współpracy włoskiego ośrodka Grand Hotel des Iles Borromees (www.centrobenesserestresa.com). W błogim i relaksującym otoczeniu i pod opieką wysoko wykwalifikowanego zespołu nasi goście korzystają z masaży i zabiegów wellness.

W naszym Spa łączymy wyrafinowane techniki używane w Centro Benessere Stresa z pradawną wiedzą i mądrością Samburu.  Np. używamy Olmurmuru seedas (Albizia Harvey) do redukcji bólu mięśni, czy żelu z Usunguru (Aloe Kedongesis) na oparzenia słoneczne.

Jeden masaż szyi i pleców wliczony jest w cenę wyjazdu. Spośród dostępnych kuracji można wybierać pomiędzy drenującym masażem limfatycznym; przeciwobrzękowym, odżywczym lub oczyszczającym zabiegiem na twarz; manicure; pedicure i popularnym masażem sportowym. A wszystko to z widokiem na Kalama Conservacy, gdzie buszują na wolności słonie i żyrafy.

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En