• Najlepsze Safari

Lodge

Saruni Wild to designerski obóz składający się z trzech komfortowych, orientalnie wystrojonych namiotów wyposażonych w łazienki z prysznicami i wygodne łoża. Położenie w dzikiej dolinie gwarantuje obecność różnych zwierząt i niespotykaną prywatność, z dala od turystów i utartych szlaków.

Każdy elegancki namiot posiada przestronną werandę ze wspaniałym widokiem na góry Yaile w północnym Masai Mara oraz ognisko, przy którym wieczorną porą tańczą masajscy wojownicy.

Sekretną doliną Saruni Wild przechadzają się słonie, żyrafy, zebry, bawoły oraz impale. Jest to idealne miejsce na spacery i obserwację zwierząt, które nie są jeszcze przyzwyczajone do obecności człowieka. Saruni Wild to unikalne doświadczenie smakowania Masai Mara z dala od przetartych już szlaków.

Obóz znajduje się w  nieskażonej cywilizacją, starej Afryce, gdzie na  tysiącach akrów rozciągają się ziemie pozbawione dróg, wiosek i ludzi. Tutejsze liczne dzikie zwierzęta i reszta przyrody nie przywykły do samochodów i fleszy aparatów. To prawdziwa Afryka! Nasi przewodnicy zostali wyszkoleni według najwyższych standardów po to, żebyście mogli przeżyć niezapomnianą przygodą w najwyższym komforcie.

Nasz obóz namiotowy jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną studiować życie słoni. Co więcej, jedną z atrakcji oferowanych w Saruni Wild jest nocna obserwacja zwierząt. Wiele gatunków pojawia się wokół obozu właśnie nocą –  lamparty, galagi, mangusty.  Warunki pogodowe są idealne przez cały rok. Tutaj nigdy nie jest za gorąco.

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En